Знижка на томатну продукцію та французьку гірчицю

Знижка на томатну продукцію та французьку гірчицю

Смачні томатні соуси, томатна паста та вишукана французька гірчиця стають дешевше!

З 13 червня 2016 р. торгова марка "Королівський смак" відкриває нову акцію «Знижка 15%»!

В рамках цієї акції томатні соуси "Шашличний", "Краснодарський", "Гострий", "Український" та "Сацебелі" у скляних банках з кришкою "twist-off", томатна паста "Класична", томатний продукт "Домашній", а також гірчиця "Французька" стають принаймні на 15% дешевше*.

Запрошуємо скористатися нагодою придбати акційну продукцію "Королівський смак" за вигідною ціною у найближчій крамниці або супермаркеті!

* Відпускну ціну виробника знижено на 15%. Реальний розмір економії коштів споживача залежить від роздрібної ціни товару у точках продажу. Акція діє впродовж терміну придатності продукту.

Нижче можна ознайомитися з детальними умовами акції: розгорнути/згорнути

Детальні умови та правила Акції «Знижка 15%» на продукцію ТМ «Королівський смак»

 1. Організатор Акції
  1. Організатором Акції є ПП «Віктор і К», що є виробником продукції ТМ «Королівський смак» (надалі – «Виробник»). Юридична адреса: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Висоцького, 2, тел.: (05236) 54012. Адреса потужностей виробництва: 27552, Кіровоградська обл., Світловодський р-н, смт Власівка, вул. Молодіжна, 52а, тел.: (05236) 52729.
 2. Мета Акції
  1. Метою та завданням Акції є притягнення уваги українських споживачів томатної пасти, томатних соусів та гірчиці до відповідної продукції ТМ «Королівський смак», підвищення обсягу продажу продукції ТМ «Королівський смак», підтримка позитивного іміджу виробника.
 3. Учасники, термін та територія проведення Акції
  1. В Акції можуть приймати участь громадяни України та особи, які не мають громадянства України, за винятком обмежень, встановлених чинним законодавством України.
  2. Акційна продукція відвантажується виробником з 13 червня по 30 липня 2016 року включно. На продукцію, відвантажену виробником у вказаний термін, Акція діє впродовж терміну придатності продукції (надалі «Термін проведення акції»).
  3. Акція проводиться в місцях реалізації акційної продукції на всій території України, крім тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської області та АР Крим (надалі – «Територія проведення Акції»).
  4. Інформування про деталі та хід Акції здійснюється за допомогою анонсування та розміщення правил Акції на Інтернет-сайті kingsmak.com.ua (включаючи будь-які посилання з цього ресурсу на внутрішні та/або сторонні матеріали, розміщені на власному хостингу або інших сервісах).
 4. Предмет Акції
  1. Продукція ТМ «Королівський смак», яка приймає участь в Акції:
   1. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «Королівський смак» у скляній банці СКО (вага нетто 460 г);
   2. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «Королівський смак» у скляній банці Twist (вага нетто 460 г);
   3. Томатна паста "Класична" (пастеризована) 25% ТМ «Королівський смак» у скляній банці Twist (вага нетто 480 г);
   4. Продукт томатний "Домашній" 15% ТМ «Королівський смак» у скляній банці СКО (вага нетто 480 г);
   5. Соуси томатні "Краснодарський", "Шашличний", "Гострий", "Український", "Сацебелі" ТМ «Королівський смак» у скляній банці Twist (вага нетто 460 г);
   6. Соуси томатні "Краснодарський", "Шашличний", "Гострий", "Український", "Сацебелі" ТМ «Королівський смак» у скляній банці Twist (вага нетто 480 г);
   7. Гірчиця "Французька" ТМ «Королівський смак» в упаковці «дой-пак» (вага нетто 130 г);
   8. Гірчиця "Французька" ТМ «Королівський смак» у скляній банці Twist (вага нетто 180 г).
   з маркуванням етикетки «Акційна ціна», що продається на Території проведення Акції (надалі – «Акційна продукція»).
 5. Суть Акції
  1. Організатор знизив відпускну ціну Акційної продукції на 15%.
  2. Виробник не несе ніякої відповідальності за збереження знижки на продукцію в каналах збуту (в тому числі в торгових точках, які здійснюють безпосередню реалізацію Акційної продукції споживачам) та за установлення третіми особами різних торгових націнок на Акційну продукцію і продукцію, яка не приймає участі в Акції.
 6. Умови участі в Акції
  1. Для участі в Акції Учаснику Акції необхідно придбати будь-яку одиницю Акційної продукції на Території проведення Акції.
 7. Інші умови
  1. Умови та правила Акції визначаються відповідно до чинного законодавства України.
  2. Учасник Акції, приймаючи участь у Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами та умовами Акції та свою повну та безумовну згоду з ними.
  3. Рішення з будь-яких питань, не визначених в даних умовах та правилах, Виробник може прийняти самостійно, керуючись при цьому чинним законодавством України.
  4. Ці Умови можуть бути змінені та/або доповнені Виробником протягом всього Терміну проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Виробником та їх публікації у тому ж порядку, який визначено для інформування споживачів про Правила Акції. Такі зміни та/або доповнення вступають в силу з моменту їх публікації, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами та/ або доповненнями до цих правил та їх умов.
  5. Виробник не несе ніякої відповідальності за невиконання обов'язків, вказаних у цих Правилах та умовах, у випадку настання форс-мажорних обставин, таких як стихійне лихо, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю зі сторони Виробника обставини. Факт настання форс-мажорних обставин підтверджується довідкою Торгово-промислової Палати України.

згорнути умови

ПОМИЛКА ВХОДУ

Невірні реєстраційні дані

Ок

ПОМИЛКА

Ваше повідомлення не було відправлене через помилку, зазначену нижче:

Ок

УСПІХ!

Ваше повідомлення успішно відправлено на адресу нашої поштової скриньки.
Дякуємо за звернення!

Ок