Промислова продукція

Виробник рафінованої соняшникової та соєвої олії з повним циклом переробки ПП “Віктор і К” пропонує такі види вторинної продукції власного виробництва.

Жирні кислоти

Жирні кислоти є одним з найбільш відомих та затребуваних побічних продуктів рафінування рослинних олій, зокрема, соняшникової олії. Жирні кислоти є товаром промислового призначення і використувуються для подальшої переробки. Головним ринком для сертифікованих жирних кислот виробництва ПП "Віктор і К" є тваринництво: введення жирних кислот або сумішей з їх доданням до раціону тварин дозволяє значно знизити собівартість кормів. Крім того, їх використовують у харчовій промисловості як безпосередній інгредієнт у рецептурах, а також у миловарінні та виробництві глицерину та стеарину.

Шрот

Шрот (від нім. Schrott - відходи) є кінцевим побічним продуктом переробки насіння олійних культур в процесі отримання рослинної олії. Соняшниковий або соєвий шрот складається із залишків клітковини насіння після видалення олії та жирних кислот та може бути гранульованим (більш компактним) та негранульованим. Сертифікований високопротеїновий шрот виробництва ПП "Віктор і К" використовується у тваринництві та птахівництві як джерело протеїну для виготовлення комбінованих кормів та кормових добавок.

Фосфатидні Концентрати

Фосфатидні концентрати (англ.: crude lecithin) виробництва ПП "Віктор і К" є сертифікованим побічним продуктом гідратації рослинних олій, зокрема, соняшникової та соєвої. Це густа рідка речовина, що складається з низки цінних фосфоровмісних сполук-ліпідів (лецитин, тощо) та первинної рослинної олії. Фосфатидні концентрати є товаром промислового призначення і потребують подальшої переробки. Використовуються переважно для виробництва харчового лецитина у кондитерській та хлібобулочній промисловості, а також для виробництва комбікормів та кормових добавок у тваринництві.